Reumaõe infoliin  6414 418. Ida-Tallinna Keskhaigla reumaõed vastavad infotelefonile tööpäeviti 10.00-15.00.   Loe edasi
1

Suveseminar

Reede, 31. Mai 2013 - 10:00

ERL traditsioonilise suveseminari (30.05.13 - 02.06.13) korraldamise abil on võimalik kaasata kuni 130 liidu aktiivset liiget (liikmesühingute võtmeisikud ja info edastajad), mis võimaldab saadud kogemuste jagamist võimalikult laiale sihtgrupile. Suveseminaril toimub loodusmatk ja ujumisõpetus, millele lisaks on tegevused planeeritud kolmepäevase seminari raames loenguteks ja erinevateks töötubadeks kus jagatakse teadmisi ürituste planeerimisest, kommunikatsioonist, rahaliste vahendite leidmisest jpm. Põhjalikud teemakäsitlused toimuvad juhendajate näpunäidete järgi just erinevates töötubades, kus on võimalik saada interaktiivset tagasisidet hetkeolukorra kohta.

Organisatsiooni sisekliima seisukohast on väga oluline seminaril osalevate liikmete esindajate omavahelise koostöö tõhustamine, kogemuste vahetamine ja organisatsiooni siseinformatsiooni kättesaadavuse parandamine. Suveseminari raames peetakse loenguid tervislikust toitumisest, puuetega inimeste õiguste kaitsest jpm.