Reumaõe infoliin  6414 418. Reumaõde Kersti Ossaar vastab infotelefonile tööpäeviti 9.00-16.00.   Loe edasi
1

Suveseminar

Arenguseminar 2015
Tänavu asendus Eesti Reumaliidu traditsiooniline suveseminar 22.-24. maini toimunud Arenguseminariga, mis oli suunatud liikmesühingute arengule ja jätkusuutlikusele. Kolmepäevase ürituse toimumiskohaks oli Kubija hotell-loodusspaa Võrumaal. Päevakava koosnes üldkogust, koolitustest ning töötubadest, mida viisid läbi arengukeskus Inimesele.ee looja ja koolitaja Kaire Raave ning füsioterapeut Sirli Hinn.
 
Suveseminar 2013 - Marguse puhkekeskuses, Otepääl
Suve algust tähistav Eesti Reumaliidu traditsiooniline suveseminar toimus seekord ligi 70 osalisega looduskaunis Marguse puhkekeskuses, Valga maakonnas, 1.-2. juunil. Eriliselt oli meil vedanud ilmaga, päike soojendas Otepääd kogu nädalavahetuse. Puhkekeskuse territooriumil oli kaunis Marguse paisjärv ning maalilised vaated Lõuna-Eesti maastikule. Seekordne suveseminar keskendus alternatiivmeditsiinile, utsitades inimesi rohkem kuulama oma keha sisehäält ning leidma abi loodusest meie ümber. Eesti loodus on kaunis, mitmekülgne ning helde!
 
Suveseminar 2012 - Kloogaranna noortelaagris
Selle suve suveseminar toimus Kloogaranna noortelaagris 01.-03. juuni. Ilmast hoolimata veetis ligi sada reumaliikumise aktivisti toreda nädalavahetuse mere ääres. Esimesel päeval keskenduti eelkõige välimusele, mis on ju hea tuju alus! Külas käisid särtsakas meigikunstnik Teele Russmann, kes tegi puust ja punaseks selgeks hea meigi alused meie oma publiku seast leitud modellide peal. Hea meik pole midagi väärt ilma õige soenguta ja nippe juuksehooldusest jagas seminarist osavõtjatele juuksur Allar Koort. Pärast virgutuspausi jätkus Tia Mere ettekanne hambaproteesidest.
Suveseminar 2011 - Toilas
Eesti Reumaliidu Suveseminar 2011 toimus sel korral 03. - 05.06.2011 Toila SPA-s. 12 liikmesorganisatsioonist, tegevmeeskonnast, juhatusest ja vabatahtlikest abistajatest tuli looduskaunisse Ida-Virumaa maakonda kokku 110 inimest.
 
Suveseminar 2010 - Saaremaal
2010. aasta juuni esimesel nädalavahetusel toimus Saaremaa kadakate vahel juba viiendat aastat Suveseminar, mis on suunatud Eesti Reumaliidu liikmetele. Sel aastal otsustati külastada Saaremaa Reumaühingu, kui Eesti Reumaliidu kõige noorema ühingu kodukanti ning seminari peateemaks oli luu- ja liigesehaigustega kaasuvad haigused.