Reumaõe infoliin  6414 418. Ida-Tallinna Keskhaigla reumaõed vastavad infotelefonile tööpäeviti 10.00-15.00.   Loe edasi
1

Laupäeval, 28. veebruaril toimus Haabersti Vaba Aja Keskuses TERVISE- JA PEREPÄEV.

Tegemist oli väga aktiivse ja informatiivse päevaga, kus toimus nii tervisemess, terviseseminar, lasteprogramm kui ka erinevad basseiniseansid. Tervisepäeva jooksul toimus tervisemess, kus oli võimalik teha tasuta tervisemõõtmisi ja erinevaid uuringuid, küsida nõu peavaluõelt ja erinevatelt terapeutidelt ning proovida laserteraapia ja kinesioteibi näidisprotseduure. Lisaks oli võimalik degusteerida ja osta tervislikke toiduaineid ja mahetooteid ning toimus palju muud põnevat.
 
Tervisemessist võttis osa ka Eesti Reumaliidu esindus koosseisus: tegevjuht Marek Jaakson, turundusjuht Jonas Grauberg, liikmetegevuste koordinaator Kadri Kokk ja reumaõed Helina Hütt ning Kati Undrits. Aktiivselt jagati uut talvist ReumaKirja numbrit ja uusi voldikuid D-vitamiinist ning kukkumise ennetamisest. Tutvustati Reumaliidu tegemisi ja üritusi ning soovijad said lasta mõõta luutihedust ja küsida nõu reumaõdedelt. Lisaks oli võimalik osta võimlemisvihikut ja kummilinti. Huvi Reumaliidu tegemiste vastu oli ja osalejatele meeldis väga uus ja kaunis talvine ReumaKiri mida võtsid lugemiseks koju paljud ja mõned prouad viisid isegi sõbrannadele lugeda. Kokkuvõttes läks päev väga hästi, osalejatel jätkus uudistamist palju, loositi auhindu ja tegevust jagus kõigile kogu päeva jooksul.
 
 
 
Kohtumiseni järgmisel Haabersti Tervisepäeval juba sügisel! :)