Reumaõe infoliin 14408. Reumaõde Kersti Ossaar vastab infotelefonile tööpäeviti 9.00-16.00.   Loe edasi
1

Käimispäev 2012 - sel aastal 13-ndat korda!

Käimispäev 2012 - sel aastal 13-ndat korda!
2. septembril toimus Stroomi rannas Käimispäev 2012. Kohapeal toimusid tervisemõõtmised, ON-SITE massaaž, muusika- ja kunstiteraapia, heategevuslik loterii ja käsitöö müük. Muusikalist meelelahutust pakkus Rolf Roosalu. Käimisrajad olid pikkusega 1, 3 ja 6 km.
 
Käimispäev on Eesti Reumaliidu traditsiooniline üritus, mis toodi Eestisse Soome Reumaliidu eestvõttel 1999. aastal. Käimispäev pakub osalejatele heal tasemele kepikõnni õpetust ning propageerib teisi liikumisviise - kummilintidega võimlemist, venitusharjutusi jms. Samuti on alati võimalus osaleda erinevates terviseteemalistes töötubades.
 
Sel aastal korraldati Käimispäeva juba 13-ndat korda. Uuenduslikult oli teemaks seksuaaltervis. Loenguid oli võimalik kuulata ka osteoporoosi ja liigesehaige liikumise teemal. Rääkimas olid oma ala spetsialistid, nt Eve Sooba, Karin Laas jt. Osales ka sotsiaalminister Hanno Pevkur.
 
Rahastajateks ja koostööpartneriteks olid Hasartmängumaksu Nõukogu, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Roche Eesti OÜ, Abbott Laboratories SA Eesti filiaal, Merck Sharp & Dohme OÜ, Axellus OÜ, Nycomed Sefa AS, Viking Line Eesti OÜ, Nordic Hotel Forum, AS Leibur, AS A. Le Coq, OÜ Europagar, OÜ Pagaripoisid.

Meedia:

Vaata eeltutvustust Tallinna TV Suvemix saates (aeg: 10m15s) siit

Vaata tutvustavat lõiku Tallina TV Tervisesaates siit

Vaata Käimispäev 2012 a. plakatit siit