Reumaõe infoliin  6414 418. Reumaõde Kersti Ossaar vastab infotelefonile tööpäeviti 9.00-16.00.   Loe edasi
1

Käimispäev

Käimispäev 2016 Start
27. augustil toimus esimest korda Eesti Reumaliidu korraldatav Käimispäev väljaspool Tallinnat. 17. korda toimunud tervislikke eluviise ja kepikõndi propageeriv üritus toimus esmakordselt ülikoolilinnas Tartus. Tähtvere Puhkepargi aladel toimunud Käimispäevast võttis osa 1 100 inimest. 
 
Käimispäev 2016
Laupäeval kogunes Tartusse Tähtvere Puhkeparki ligi 1100 tervislikest eluviisidest lugupidavat inimest, kes huvitusid loengutest, tervisemõõtmistest või läksid koos perega käimisradadele.
 
Käimispäev 2016
Laupäeval, 27. augustil kell 12 toimub Tartus, Tähtvere Puhkepargis tervislikke eluviise ja aktiivset liikumist toetav käimispäev. Ürituse eesmärk on läbi aktiivsete liikumisviiside propageerimise tõsta ühtlasi ka avalikkuse teadlikkust luu- ja liigesehaigustest. Lisaks 1- või 3-kilomeetristele käimisradadele on võimalik kuulata ka erinevaid tervisealaseid loenguid.
 
Käimispäev 2016 - Ville Viking koos Tartu abilinnapea Tiia Teppani ja Eesti Reumaliidu juhatuse liikme Hele Lemettiga
27. augustil kell 12 toimub Tartus Tähtvere Puhkepargis aktiivset liikumist ja tervislikku eluviisi propageeriv Käimispäev. Eesti Reumaliidu korraldatava ürituse eesmärk on tutvustada luu- ja liigesehaiguseid ning seeläbi tõsta avalikkuse teadlikkust. Käimispäeval on võimalik läbida 1- või 3-kilomeetrine distants ning kuulata tervisealaseid loenguid.
Käimispäev 2015
29. augustil toimus Tallinnas Tornide väljakul aktiivset liikumist ning tervislikku eluviisi toetav üritus – Käimispäev, mille eesmärgiks on luu- ja liigesehaiguste tutvustamine ning seeläbi avalikkuse teadlikkuse tõstmine ning kus osales ligi 700 inimest nii linnast kui ka mujalt.
 
15. Kogu Pere Käimispäev!
15. Eesti Reumaliidu Käimispäeval käis kokku 700 inimest, kellest paljud võtsid osa ka kepikõnnist. Päev algas soojendusharjutustega, mida näitasid ette füsioterapeut Sirli Hinn ja 1500 meetri jooksu Eesti rekordiomanik Liina Tšernov. Soojendusharjutuste järel said kõik soovijad kõndida kas 1-kilomeetrisel või 3-kilomeetrisel käimisrajal. Mõlemad rajad planeeris Silver Viljaste ning väga paljud osalejad olid tehtud tööga väga rahul, sest käimisrajad olid huvitavad ning sisaldasid endas tõuse ja languseid.
 
13. Käimispäev 2013 "vaimse ja füüsilise tervise tasakaal"
1. septembril 2013 algusega kell 10 hommikul toimus kaunis Kadrioru pargis ja Kumu Kunstimuuseumi auditooriumis Eesti Reumaliidu traditsiooniline üritus Käimispäev, mis toimus juba 14. korda. Selle aasta Käimispäeva juhtteemaks oli „Vaimse ja füüsilise tervise tasakaal“.
 
Tegevmeeskonna ja vabatahtlike jaoks algas päev juba kell 6 hommikul. Väike vihmasabin ei lasknud korraldustegevust segada ning olime eelseisva ürituse pärast tõeliselt põnevil.
 
Käimispäev 2012 - sel aastal 13-ndat korda!
2. septembril toimus Stroomi rannas Käimispäev 2012. Kohapeal toimusid tervisemõõtmised, ON-SITE massaaž, muusika- ja kunstiteraapia, heategevuslik loterii ja käsitöö müük. Muusikalist meelelahutust pakkus Rolf Roosalu. Käimisrajad olid pikkusega 1, 3 ja 6 km.
 
Käimispäev 2011 - mitte lihtsalt käimise päev...
4. septembril 2011 a. kogunes üle 800 luu- ja liigesehaige ning liigesetervise huvilise nii Soomest kui ka Eestist Pirita Top Spa rannaribale, et saada osa Eesti Reumaliidu kaheteistkümnendast Käimispäevast. Päeva täitsid liikumine, meelelahutus, harivad loengud ning meeldivad emotsioonid.
 
Käimispäev läbi aegade...
Käimispäev Eesti Reumaliiduga sai alguse Pirita Velodroomil Tallinnas 1999 a. Eesti Reumaliidu ja Soome Reumaliidu koostööprojektina. Käimispäeva on läbi viidud lisaks Pirita Velodroomile ka Tallinna Lauluväljakul ja Nõmme Spordikeskuses. Suurimaks osavõtjate arvuks on olnud ligi 1500 inimest. Algusaastatel olid osalejad eelkõige luu- ja liigesehaiged ning Eesti Reumaliidu liikmesorganisatsioonid. Alates 2008 a.