Reumaõe infoliin 14408. Reumaõde Kersti Ossaar vastab infotelefonile tööpäeviti 9.00-16.00.   Loe edasi
1

Eesti Reumaliit tähistab täna oma 23ndat sünnipäeva!

PRESSITEADE
Eesti Reumaliit MTÜ
31. oktoober 2014
 
Täna, 31. oktoobril tähistab reumaatiliste haigustega tegelevate ühingute katuseorganisatsioon, Eesti Reumaliit, oma 23ndat sünnipäeva.
 
„Tänaseks on Eesti Reumaliidust saanud tugeva struktuuriga organisatsioon, mille peaeesmärgiks on teavitada avalikkust luu- ja liigesehaigustest ning osaleda poliitika kujundamisel, mis omakorda aitab kaasa luu- ja liigesehaigete elukvaliteedi säilitamisele ja tervishoiuteenuste kättesaadavuse parandamisele,“  selgitab Eesti Reumaliidu tegevjuht Marek Jaakson organisatsiooni rolli Eesti ühiskonnas.
Jaakson lisab, et peale poliitilistes protsessides osalemise on Eesti Reumaliidu tegevuse edasikandjateks ka traditsioonilised suurüritused. Näiteks toimub juba novembri keskel Reumafoorum, mille teemaks on seekord „Luu- ja liigesehaigete inimeste tööle naasemine ja seal püsimine“. Kevadeti korraldab Eesti Reumaliit Taastusravi konverentsi, suve lõpus Käimisipäeva ning sellest sügisest saab alguse täiesti uus projekt "Noortelt noortele", mille eesmärgiks on teha reumaatilistest haigustest teavitustööd koolinoorte seas ja abistada juba haigust põdevaid noori. 
 
Eesti Reumaliidu alla kuuluvad 12 liikmesorganisatsiooni üle Eesti. Kokku on Eestis ligi 250 000 luu- ja liigesehaiget, kelle heaolu ja täisväärtusliku elukvaliteedi eest Eesti Reumaliit seisab. 
 
Lisainfo: 
Enid Udras | Eesti Reumaliidu kommunikatsioonijuht
E-mail: enid@reumaliit.ee | Mobile: +372 56 610 886
 
Eesti Reumaliit / Estonian Rheumatism Association
Toompuistee 10 Tallinn 10137 Estonia