Reumaõe infoliin 14408. Reumaõde Kersti Ossaar vastab infotelefonile tööpäeviti 9.00-16.00.   Loe edasi
1

4. septembril jõuab kätte Eesti Reumaliidu Käimispäev 2011

PRESSITEADE
Eesti Reumaliit MTÜ
23. september 2011
 
4. septembril jõuab kätte Eesti Reumaliidu Käimispäev 2011.
 
Toimuvad loengud luu- ja liigesehaigustest ning teemaks tuleb Eesti mehe tervis. Praktiseeritakse muusikateraapiat ning vastavalt soovile käiakse mööda Pirita promenaadi läbi 1, 3 või 6 km.
 
Kohapeal saab mõõta luutihedust, vererõhku ning kehamassiindeksit. Selgitatakse mõõtmiste vajalikkust ning mõõtmistulemuste sisu. Võimalus on nautida ON-SITE massaaži, head muusikat ning osaleda heategevuslikus loteriis, mille peavõiduks on reis Horvaatiasse.
 
„Ettevalmistused on tehtud ning huvilisi palju. Ootame vaid head ilma ja aktiivset osavõttu!“, ürituse peakorraldaja Marek Jaakson.
 
Päev algab kell 10.00. Esimene stardipauk läheb lahti kell 12.15 kui algab 6 km START. Loenguid võib kuulata kogu päeva jooksul.
 
Avasõnad ütleb sotsiaalminister Hanno Pevkur ning päeva juhib Diana Lorents.
 
Tegu on 12-ndat korda toimuva traditsioonilise tervist edendava üritusega, mis toodi Eestisse Soome Reumaliidu eestvõttel 1999. aastal.
 
Üritust toetavad Hasartmängumaksu Nõukogu, Euroopa Sotsiaalfond, Roche, Abbott, Nycomed, MSD, Viking Line, Tallink Hotels, Nordic  Hotels, Tallinna Olümpiapurjespordikeskus, Axellus, Mefo, Absolut Travel.
 
 
Ootame osalema!
 
Lisainfo: 
Enid Udras | Eesti Reumaliidu kommunikatsioonijuht
E-mail: enid@reumaliit.ee | Mobile: +372 56 610 886
 
Eesti Reumaliit / Estonian Rheumatism Association
Toompuistee 10 Tallinn 10137 Estonia