Reumaõe infoliin 14408. Reumaõde Kersti Ossaar vastab infotelefonile tööpäeviti 9.00-16.00.   Loe edasi
1

15. Kogu Pere Käimispäev - Tornide Väljakul

15. Kogu Pere Käimispäev!
15. Eesti Reumaliidu Käimispäeval käis kokku 700 inimest, kellest paljud võtsid osa ka kepikõnnist. Päev algas soojendusharjutustega, mida näitasid ette füsioterapeut Sirli Hinn ja 1500 meetri jooksu Eesti rekordiomanik Liina Tšernov. Soojendusharjutuste järel said kõik soovijad kõndida kas 1-kilomeetrisel või 3-kilomeetrisel käimisrajal. Mõlemad rajad planeeris Silver Viljaste ning väga paljud osalejad olid tehtud tööga väga rahul, sest käimisrajad olid huvitavad ning sisaldasid endas tõuse ja languseid.
 
Peale käimist tehti ka üheskoos venitusharjutusi ning seejärel oli kõigil aega ka kohale tulnud ettevõtete ning asutuste telke külastada. Nii nagu ikka oli ka Eesti Reumaliit oma telkidega esindatud. Kõige populaarsem oli Eesti Reumaliidu loteriitelk, mida näitas ka see, et esmakordselt Käimispäeva ajaloos, osteti ära kõik loosid. Sel aastal oli tavaloose 400 ning iga loos võitis. Eesti Reumaliidu tegevjuhi Marek Jaaksoni sõnul on loterii olnud alati üks ürituse tõmbenumbritest. „Loterii populaarsusest olime teadlikud ka enne üritust, kuid seda, et kõik 400 loosiauhinda saavad jagatud, ei julgenud meist keegi loota. Siinkohal peame tänama ka kõiki toetajaid, kes loosikasti oma toodetega toetasid,“ lisas Jaakson.
 
Enne ürituse lõppakordi võttis Reumaliidu meeskond osa ka kuulsast Ice Bucket Challenge’ist ning kutsus omakorda välja SEB Tallinna Maratoni meeskonna, FC Levadia ning Riina Reiman-Männiste. Käimispäeva lõpus esines ka Superstaari saatest tuntud Artjom Savitski, kelle eesti keelsed laulud meeldisid ka vanemale generatsioonile, kes üllatasid oma kaasaelamisega ka Savitskit ennast. Muusikalise etteaste järel loositi veel välja 16 hinnalist peaauhinda ning sellega sai 15. Käimispäev läbi.
 
Pikemalt saab Käimispäevast lugeda juba Reumakirjast. Meie istume juba varsti jälle kokku, et arutada, kuidas peaks välja nägema järgmine Käimispäev. Plaanid ja ideed on suured ning huvitavad.
 
Eesti Reumaliit soovib tänada kõiki koostööpartnereid, toetajaid, Siim Supsi, Artjom Savitskit, Sirli Hinni, Liina Tšernovi, vabatahtlike ning kõiki osalejaid.
 
Toetajad ja Koostööpartnerid: Securitas Eesti AS, Selver AS, Nordic Hotels Forum, Peep Kask, Maxdoor OÜ, Viking Line Eesti OÜ, AS A. Le Coq, Reval Kondiiter OÜ, Möller ja Litozin (Põltsamaa Felix brändid), 3M Eesti OÜ, Europagar OÜ, AS Leibur, Kadarbiku Köögivili OÜ, Eesti Kunstimuuseum KUMU, Pihlaka Kondiiter, Halimbus OÜ, Avon Eesti OÜ, Saku Õlletehas, Laserteraapia OÜ, Tallink AS, Eesti Traalpüügi Ühistu, ILUUM, Eesti Jalgpalli Liit, FC Levadia, Arctic Sport Sportclub, Fazer Eesti OÜ, Free Flow Studio, Kalev Spa, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Tallinna Linn, Hasartmängumaksu Nõukogu, MSD, Kingivabrik OÜ, Kultuuriministeerium, Abbvie, Berlin-Chemie Menarini, Pfizer, Roche, Litozin, Maanteeamet, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, GlaxoSmithKline
 
Vaata pilte Käimispäevast siit