Reumaõe infoliin 14408. Reumaõde Kersti Ossaar vastab infotelefonile tööpäeviti 9.00-16.00.   Loe edasi
1

13. Eesti Reumaliidu Käimispäev Stroomi rannas 2. septembril 2012

PRESSITEADE
Eesti Reumaliit MTÜ
12. september 2012
 
2. septembril toimub Stroomi rannas  Käimispäev 2012. Tegemist on tervislikke eluviise ja liikumist propageeriva rahvaspordiüritusega, mis toimub juba 13-ndat korda.
 
Üritus on mõeldud kõigile ning on tasuta.
 
Lisaks  käimisele saab osaleda erinevates loengutes. Uuenduslikuna tuleb sel korral teemaks seksuaaltervis, kus keskendutakse valule, seksuaalsusele ning lähisuhetele.Samuti toimub töötuba teemal „Kuidas sisustada töökohta ehk abivahendid töötamisel“, kus tutvustatakse töötamist lihtsustavaid ja mugavamaks tegevaid abivahendeid. Lisakse räägitakse ka osteoporoosist ning liigeshaige liikumisest.
 
Kohapeal toimuvad tervisemõõtmised, ON -SITE massaaž, muusika- ja kunstiteraapia, heategevuslik loterii ning käsitöö müük. Kohal on ka "puugibuss", kus saab end vaktsineerida.
 
„Ootame kõiki, kes peavad lugu tervisest ja liikumisest! Igaüks leiab midagi enda jaoks - on see siis mõnus treening värskes õhus, uued teadmised, muusika või lihtsalt pere ja tuttavate ringis üks tore pühapäev!“, kõneles ürituse eestvedaja Marek Jaakson.
 
Rahastajateks ja koostööpartneriteks on: Hasartmängumaksu Nõukogu, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Roche Eesti OÜ, Abbott Laboratories SA Eesti filiaal, Merck Sharp & Dohme OÜ, Axellus OÜ, Nycomed Sefa AS, Viking Line Eesti OÜ, Nordic Hotel Forum, 3M, AS Leibur, OÜ Europagar, OÜ Pagaripoisid, Selver AS, Kadarbiku mahlad, AS A. Le Coq, Tallinna Vesi, Securitas Eesti AS.
 
Lisainfo: 
Enid Udras | Eesti Reumaliidu kommunikatsioonijuht
E-mail: enid@reumaliit.ee | Mobile: +372 56 610 886
 
Eesti Reumaliit / Estonian Rheumatism Association
Toompuistee 10 Tallinn 10137 Estonia